ZIMSKA ŠOLA V NARAVI

Učenci 6. razreda so se od 29.1. do 2.2.2024 udeležili  zimske šole v naravi na Rogli. V teh petih dneh so se naučili smučati, preizkusili so se v teku na smučeh, spoznali so značilne pohorske kamnine, obiskali kmeta na hribovski kmetiji. Pridno so reševali tudi učne liste, da ne bi pozabili znanja iz šole. V prostem času so igrali družabne igre, se preizkusili v cirkuških veščinah in pomerili v igranju namiznega tenisa. Tudi zvečer so potekale dejavnosti, saj smo imeli nočni pohod z lučkami, kjer so nam učiteljice pokazale zanimiva  zimska ozvezdja in nekatere najsvetlejše zvezde. Zadnji večer je bil disko, kjer smo se zelo zabavali, plesali,  nekateri pa tudi malo zaljubili. V petek smo se dobro razpoloženi in polni novih doživetij vrnili domov, ponosni, da smo čisto vsi uspeli smučati po Mašinžagi.

Učenci 6. razreda in učiteljica Lidija